| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 5700-5850 MHz |
| napięcie robocze | 8A~10A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie | 24–28 V, 0,8–1 A |
| Częstotliwość | 5,2G, 5,8G |
| Zasilanie napięcia | 24–28 V, 0,8–1 A |
| Moc wyjściowa | 10 W |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 400-700 MHz |
| napięcie robocze | 8A~10A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 720-1020 MHz |
| Wymiar | 117*40*18mm |
| Waga | 230g |
| Moc wyjściowa | Razem 385 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110 V lub 220 V do DC 27 V |
| Czas pracy | Ciągła, nieprzerwana praca |
| Układ chłodzenia | Wysokowydajny grzejnik ze stopu aluminium + 4 wentylatory chłodzące |
| Promień zacięcia | 800-1500 metrów |
| Temperatura pracy | -30℃-60℃ |
|---|---|
| Całkowita moc | 400 W |
| Promień ekranujący | 50-350 metrów przy -75dBm |
| Rozmiar opakowania | 800 × 700 × 600 mm |
| Waga netto | 50 kg |
| Promień zakleszczenia | Do 1,5 km |
|---|---|
| Waga jednostki głównej | 16 kg |
| Wymiary | 551 x 358 x 226 mm |
| Temperatura pracy | -10 ° C do +50 ° C. |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Bateria | 27 V 56 Ah |
|---|---|
| Waga netto | 50 kg |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Całkowita moc | 330 W |
| Wymiary | 630×500×350mm (bez anteny) |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Zużycie energii | 1000 watów |
| Waga | 65 KG |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 100-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość robocza | 720-1020 MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |