| Zakres temperatury roboczej | -20°C do +65°C |
|---|---|
| czas ładowania | 5 godzin |
| MOC OPERACYJNA | 90-260 V AC lub 12/24 V DC |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% -95% niekondensowanie |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
|---|---|
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Używanie na zewnątrz | Używanie na zewnątrz |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Całkowita moc wyjściowa | 200 W |
|---|---|
| Zasięg zakłóceń | 1500-3000 metrów |
| Zasilanie | AC100-240V / DC24V |
| czas ładowania | 3-4 godziny |
| Wbudowana bateria | 24V 40A |
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wzmocnienie anteny | 10 dBi |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zasilanie | 165 W |
| Rozmiar opakowania | 580×420×23mm |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Waga | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rozmiar | Średni rozmiar, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Całkowita moc wyjściowa | 170 W |
|---|---|
| Masa silnika głównego | 16,8 kg |
| Rozmiar | 350×190×490mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20ºC do +70ºC |
| Zużycie energii | 145 W |
|---|---|
| Rozmiar | 277 x 80 x 51 mm |
| Antenna panelowa | Zysk 8dBi |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% -95% niekondensowanie |
| MOC OPERACYJNA | Wewnętrzny zasilacz 90-260 VAC / 24 V DC |
| Baterie | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy 20AH |
| chłodzenie | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Wymiary | 740×510×350mm (bez anteny) |
|---|---|
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50–60 Hz (110 lub 240 V AC–27 V DC) |
| Waga netto | 70 kg |
| Całkowita moc | 350 W |
| Promień ekranujący | 300-1000 metrów przy -75dBm |