| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 2400-2500 MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 170*94*26,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 2400-2500 MHz |
| napięcie robocze | Prąd stały 24-32V |
| Rozmiar | 29,7*131*15,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 1,2 GHz |
| napięcie robocze | Prąd stały 24-32V |
| Rozmiar | 29,7*131*15,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 5725-5850MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 170*94*26,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 860-930MHz |
| napięcie robocze | Napięcie stałe 24–28 V |
| Rozmiar | 125*60*20mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 700-1000MHz |
| napięcie robocze | Napięcie stałe 24–28 V |
| Rozmiar | 125*60*20mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 150W-200W |
| Częstotliwość | 1170-1280MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Nazwa | wzmacniacz drona |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Moduł przeciw dronom |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Środowisko pracy | -25 do 50°C |
|---|---|
| Poziom ochrony | IP55 (odporny na deszcz) |
| Waga gospodarza | Maksymalnie 35kg |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |