| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Zużycie energii | 140 W |
| Czas pracy baterii | 30 minut |
| Waga | 4,3 kg (produkt), 7 kg (w opakowaniu) |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 28 V, 5 A (1 godzina) lub bateria zewnętrzna |
| Nazwa | Detektor FPV |
|---|---|
| Wykrywanie typów dronów | Drony z serii DJI, drony przechodzące i drony do transmisji obrazu DIY |
| Pasmo częstotliwości wykrywania | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Odległość wykrywania | 1-5 km |
| Zakres napięcia zasilania | 9-36v |
| Nazwa | Urządzenie do wykrywania dronów |
|---|---|
| Wykrywalne typy dronów | Drony z serii DJI, drony przechodzące i drony do transmisji obrazu DIY |
| Odległość wykrywania | 1-2 km |
| Pasmo częstotliwości wykrywania | 300 MHz - 6200 MHz |
| Zakres napięcia zasilania | 9-36v |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
|---|---|
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy | 50 minut |
| Nazwa | Moduł mocy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Nazwa produktu | Moduł zakłócający |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Rozmiar produktu | 117*40*18mm |
| Częstotliwość | 20-6000mhz |
| Nazwa | System anty-UAV |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Zasięg detekcji | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Główne atrakcje | zakłócacz |
| Aplikacja | Sprzęt ochronny |
| Znak firmowy | Dostępne OEM |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |