| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Rozmiar | 170*127*65mm |
| Waga brutto | 3,5 kg |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 800 ~ 1500 m2 |
| Osiągać | 80 dB |
| Moc wyjściowa | 30dBm |
| Wymiary | 439*268*58mm |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 5000-8000 mkw |
| Moc wyjściowa | 30dBm |
| Wymiary | 439 × 268 × 58 mm |
| Waga | 9 kg |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Wilgotność | < 90% |
| Obszar pokrycia | 6 000 - 12 000 mkw |
|---|---|
| Osiągać | 85db |
| Moc wyjściowa | 33dBm |
| Pasma częstotliwości | 900+1800+2100 / 800+1800+2100 |
| Wymiary | 439 × 268 × 58 mm |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Sieć | 2G, 3G, 4G |
| Osiągać | 90,0 dB |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz |
| Moc wyjściowa | 37dBm |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Waga | 1kg |
|---|---|
| Wymiary | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Temperatura pracy | -10 ° C do 55 ° C. |
| Wilgotność | < 90% |
| Mtbf | > 50 000 godzin |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Impedancja | 50 Ω |
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
|---|---|
| Kolor | czarny, biały |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |
| Zasięg | 100-700 m2, 100 m2, 3000 m2, 2000 m2 |