| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Maat | 170*127*65mm |
| Bruto gewicht | 3,5 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800~1500m² |
| Verdienen | 80db |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm |
| Afmetingen | 439*268*58mm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 5000-8000 m² |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm |
| Afmetingen | 439×268×58 mm |
| Gewicht | 9 kg |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Dekkingsgebied | 6.000 - 12.000 m² |
|---|---|
| Verdienen | 85db |
| Uitgangsvermogen | 33DBM |
| Frequentiebanden | 900+1800+2100 / 800+1800+2100 |
| Afmetingen | 439 × 268 × 58 mm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerk | 2G, 3G, 4G |
| Verdienen | 90,0 dB |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz |
| Uitgangsvermogen | 37DBM |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Mtbf | > 50.000 uur |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Impedantie | 50Ω |
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Dekking | 100-700m², 100m2, 3000 m², 2000m² |