| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Mtbf | > 50 000 godzin |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |
| Impedancja | 50 Ω |
| Osiągać | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Kolor | czarny, biały |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Rozmiar | 118×91×18mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Zakres częstotliwości | 1100-1500 MHz |
| napięcie robocze | 28 V |
| Prąd roboczy | 8 - 10A |
| Nazwa | Dwuzakresowe wzmacniacze sygnału |
|---|---|
| przepustowość łącza | Szerokie pasmo |
| Ręczna kontrola wzmocnienia | Krok 31dB / 1dB |
| Tętnienie w zespole | 8dB |
| Produkty intermodulacyjne | ≤ -40dBc |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Impedancja | 50 Ω |
| Wilgotność | < 90% |
| Wilgotność | < 90% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ° C do 55 ° C. |
| Rozmiar | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Waga | 1kg |
| Mtbf | > 50 000 godzin |