| Nazwa | Moduł GaN |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Częstotliwość | 250-400 MHz (konfigurowalny) |
| Napięcie robocze | 24-32 V |
| Moc | 100 W |
| Nazwa | wzmacniacz szerokopasmowy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Zakres częstotliwości | 4000-4900 MHz |
| Moc wyjściowa | 80W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Nazwa | Wzmacniacz szerokopasmowy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Moduł przeciw dronom |
| Rozmiar produktu | 100*58*13mm |
| Waga netto | 0,3 kg |
| Nazwa | Moduły wzmacniaczy RF |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | 700-6000 MHz |
| Pozapasmowy fałszywy | 9 kHz~1 GHz: ≤-36 dBm/30 kHz 1 GHz~12,75 GHz: ≤-30 dBm/30 kHz |
| napięcie robocze | DC+28V |
| Prąd roboczy | ≤1,8A |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Wsparcie sieciowe | 2G, 3G, 4G |
| Zysk systemu | 90dB |
| Zakres częstotliwości | 900/1800/2100 MHz |
| Waga | 30 kg |
| Osiągać | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Kolor | niebieski, czarny, biały, srebrny/złoty, złoty |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 800-1500 mkw |
| Osiągać | 75db |
| Rozmiar | 189*268*58mm |
| Waga | 4,5 kg |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 3000-5000 metrów kwadratowych |
| Osiągać | 80 dB |
| Wymiary | 354 × 268 × 58 mm |
| Waga | 7 kg |
| Osiągać | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Kolor | Czarny |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 6500-7200 MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |