| Względna wilgotność pracy | 80% |
|---|---|
| Zasilanie | 150 W |
| Czas pracy | 24 godziny nieprzerwanie |
| Zakres zagłuszania | 5-30 metrów |
| Temperatura pracy | -40 do 55 ℃ |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 12 W (0,7 W na pasmo) |
| Promień zasięgu | 2–20 metrów przy -75 dBm (zależy od lokalnej siły sygnału) |
| Wbudowana bateria | Akumulator 7,4 V/12000 mAh |
| Wymiary | 280×130×46mm (w tym ukryta antena) |
| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 175x70x35mm (bez anteny) |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |