| رطوبت نسبی کار | 80% |
|---|---|
| منبع تغذیه | 150 وات |
| زمان کار | 24 ساعت به طور مداوم |
| محدوده جنجال | 5-30 متر |
| دمای کاری | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 12 وات (0.7 وات در هر باند) |
| شعاع پوشش | 2-20 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/12000mAh قابل شارژ |
| ابعاد | 280×130×46mm (شامل آنتن مخفی) |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 175x70x35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن ناخالص | 1.5 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |