| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Czas pracy | 3,0+ godzin |
| Bateria | Bateria Ni-Mh 8000mAH |
| Wymiary | 145 x 80 x 45 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Względna wilgotność pracy | 80% |
|---|---|
| Zasilanie | 150 W |
| Czas pracy | 24 godziny nieprzerwanie |
| Zakres zagłuszania | 5-30 metrów |
| Temperatura pracy | -40 do 55 ℃ |
| Waga netto | 16 kg |
|---|---|
| Całkowita moc | 75 W. |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Rozmiar opakowania | 550 x 450 x 300 mm |
| Promień ekranujący | 20-500 metrów przy -75dBm |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| żywotność baterii | 45-70 minut |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 277 × 80 × 51 mm |
| Waga | 2 KG (urządzenie), 3,6 KG (w opakowaniu) |
| Temperatura pracy | -20ºC do +70ºC |
|---|---|
| Rozmiar | 350×190×490mm |
| Masa silnika głównego | 16,8 kg |
| Zużycie energii | 600 W |
| Działanie bateryjne | 1,5 godziny z akumulatorem wewnętrznym 24 V, 24 Ah |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
|---|---|
| Zużycie energii | 240 W |
| Rozmiar | 277×80×51mm |
| Antenna panelowa | Zysk 10dBi |
| Czas pracy na baterii | 45 minut |
| Zużycie energii | 240 W |
|---|---|
| Antenna panelowa | Zysk 10dBi |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Czas pracy na baterii | 45 minut |
| Tryb zasilania | Bateria wewnętrzna: 24V, 5000mAh; lub Bateria zewnętrzna |
| Wilgotność | 5% - 95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Rozmiar | 470*360*8,5mm |
| Waga | 3 KG |
| Zużycie energii | 48w |
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Zużycie energii | 145 W |
| Rozmiar | 277 × 80 × 51 mm |
| Antenna panelowa | Zysk 8dBi |
| Bateria | Wbudowane 27V 56Ah |
|---|---|
| Wymiary | 630×500×350mm (bez anten) |
| Waga netto | 50 kg |
| Waga brutto | 56kg (łącznie z antenami) |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |