| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów |
| Czas pracy | 2,0 godziny, akumulator Ni-Mh 8000 mAH |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kontrola | Każde pasmo można włączyć/wyłączyć |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Promień ekranujący | 2-30 metrów przy -75dBm |
|---|---|
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Wymiary | 163×85×43mm (bez anteny) |
| Waga netto | 1kg |
| Czas pracy | Ponad 3 godziny |
| Impedancja | 50 omów |
|---|---|
| Osiągać | 2-3 dBi |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | 210*120*30mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Temperatura pracy | -22°C do +70°C |
|---|---|
| Waga | 22 kg |
| Rozmiar | 50*300*100mm (szerokość wspornika: 10cm) |
| czas ładowania | 3-4 godziny (wbudowana bateria litowa) |
| Użyj czasu | 45-70 minut |
| Waga jednostki głównej | 6 KG |
|---|---|
| Wymiary | 120×21×10cm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |
| Zużycie energii | 200 W |
| Wymiary | 163×85×43mm (bez anten) |
|---|---|
| Waga netto | 1kg |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Wymiary | 163×85×43mm (bez anteny) |
|---|---|
| Waga netto | 1kg |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 12 W (0,7 W na pasmo) |
| Promień zasięgu | 2–20 metrów przy -75 dBm (zależy od lokalnej siły sygnału) |
| Wbudowana bateria | Akumulator 7,4 V/12000 mAh |
| Wymiary | 280×130×46mm (w tym ukryta antena) |
| Promień zakleszczenia | 1-2 km |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 40W |
| Masa silnika głównego | 12 kg |
| Rozmiar | 346×216×100 mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |