| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 105 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Czas pracy | 4,0 godziny z akumulatorem Ni-Mh 12000 mAH |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
|---|---|
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Zakres zagłuszania | Promień 3-20 metrów |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa | 1-2 W |
| Rozmiar | 16.5*94*45mm (bez anteny) |
| Waga | 1050G |
| Czas pracy baterii | około 2 godzin |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 140 x 70 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 21W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) lub DC12V |
| Antena | 16 sztuk (montaż zgodnie z oznaczeniami jednostek) |
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
|---|---|
| Funkcjonować | Wzmacniający, Bluetooth, mikrofon, sygnał przeciw promieniowaniu i tarczy, wodoodporny |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Moc wyjściowa | 30dBm |
|---|---|
| Zasilanie | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Promień zakleszczenia | 1-10 metrów |
| Waga | 0,24 kg |
| Wymiary | 97×48×18mm |
| Nazwa | 8 Zakłócacz antenowy |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 50-150 metrów |
| Rozmiar produktu | 600 x 350 x 95 mm (bez anten) |
| Waga produktu | Około 15kg |
| Moc wyjściowa | Łącznie 150 W |
| Wilgotność | 5% - 95% |
|---|---|
| Rozmiar | 44*11*3,5 cm |
| Waga | 2,48 kg |
| Zakres zakłóceń (promień) | 5–40 metrów, w zależności od lokalnej siły sygnału |
| Całkowita moc wyjściowa | 18 Wattów |
| Temperatura pracy | -10℃ do +50℃ |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Waga urządzenia | 800G |
| Wymiary urządzenia | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |
| Rozmiar opakowania | 209×52×86 mm |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 2500 mA/godz |
| Całkowita moc wyjściowa | 2 watów |
| Waga netto | 0,275 kg |
| Czas pracy baterii | 90 minut |