| Nazwa | Broń przeciw dronom |
|---|---|
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
| Rozmiar | Średni rozmiar, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Wymiary | 186*80*40mm (dł.*szer.*wys.) |
|---|---|
| Waga netto | 0,5 kg |
| Promień ekranujący | 5-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy, 3500mA |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V AC, z zasilaczem sieciowym |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Stan | Nowy |
| Temperatura pracy | -30°C do +60°C |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% do 95% |
| Rozmiar opakowania | 68 (dł.) × 20 (szer.) × 10 (wys.) mm |
| Waga brutto | 20G |
| Efektywny zasięg (ekranowany promień) | 2-10 metrów |
| Całkowita moc wyjściowa | 2 waty |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V 12V |
| Wbudowana bateria | 2500 mA/godz |
| Wymiary urządzenia | 113×60×31mm |
| Wilgotność robocza | 5% - 95% |
| Waga netto | 0,5 kg |
|---|---|
| Promień ekranujący | 5-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 186×80×40mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy, 3500mA |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy | 40 minut |
| Zakres zagłuszania | Promień 20-50 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 160 W |
| Wymiary | 830*370*240mm |
| Waga | 7,3 KG (jednostka), 18 KG (opakowanie) |
| żywotność baterii | 30-40 minut |
| Nazwa | Ręczny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 40W |
| Bateria | +24V/5AH LiFe PO4 |
| Czas pracy | 1,5 godziny |
| Wymiary wewnętrzne pudełka | 450×350×300mm |