| وزن | 1.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 160 × 105 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| زمان کار | 4.0 ساعت با باتری Ni-Mh 12000mAH |
| گارانتی | 1 سال |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| محدوده جنجال | 3 تا 20 متر شعاع |
|---|---|
| میانگین توان خروجی | 1-2 وات |
| اندازه | 16.5*94*45mm (بدون آنتن) |
| وزن | 1050 گرم |
| مدت زمان باتری | حدود 2 ساعت |
| وزن | 1.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 220 × 140 × 70 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 21 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC110-240V) یا DC12V |
| آنتن | 16 قطعه (نصب بر اساس علامت گذاری واحد) |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| تابع | تقویت کننده، بلوتوث، میکروفون، سیگنال ضد تشعشع و محافظ، ضد آب |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| توان خروجی | 30dBm |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-220VAC، DC-5V-0.8A |
| شعاع پارازیت | 1-10 متر |
| وزن | 0.24 کیلوگرم |
| ابعاد | 97×48×18 میلی متر |
| نام | 8 آنتن جمر |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-150 متر |
| اندازه محصول | 600 × 350 × 95 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن محصول | تقریبا 15 کیلوگرم |
| توان خروجی | مجموع 150 وات |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
|---|---|
| اندازه | 44*11*3.5 سانتی متر |
| وزن | 2.48 کیلوگرم |
| محدوده گیربندی (قطر) | 5 - 40 متر، بسته به قدرت سیگنال محلی |
| قدرت خروجی کل | 18 وات |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| وزن دستگاه | 800 گرم |
| ابعاد دستگاه | 130mm × 80mm × 38mm |
| قدرت خروجی کل | 4 وات |
| اندازه بسته | 209×52×86 میلی متر |
|---|---|
| باتری داخلی | 2500 میلی آمپر بر ساعت |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
| وزن خالص | 0.275 کیلوگرم |
| زمان اجرای باتری | 90 دقیقه |