| Waga netto | 0,8 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Promień ekranujący | 20-100 metrów przy -75dBm (zależy od siły sygnału) |
| Całkowita moc | 10 W |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Gwarancja | 12 miesięcy od daty dostawy |
|---|---|
| Wymiary | 156×83×48mm (bez anten) |
| Waga netto | 1,2 kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (110–240 V AC na 12 V DC) i ładowarka samochodowa DC 12 V |
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Używać | Telefon komórkowy, karta kredytowa, samochód/samochód/pojazd/motocykl/rower elektryczny/skuter |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
| Waga brutto | 1,35 kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | Ponad 3 godziny |
| Waga brutto | 1,35 kg |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Bateria | Wbudowane 7,4 V/8000 mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 24V, 3500mAh; lub Bateria zewnętrzna |
|---|---|
| żywotność baterii | 45-70 minut |
| Zużycie energii | 55 W. |
| Antenna panelowa | Zysk 10dBi |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Waga | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Wymiar | 210*110*25 (mm) |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Zużycie energii | 140 W |
| Waga | 4,3 KG (jednostka) 7 KG (w opakowaniu) |
| Rozmiar | 660 × 290 × 50 mm |
| Waga | 15 KG |
|---|---|
| Wymiary | 320×120×430mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 20-120m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |