| نام | اسلحه ضد پهپاد |
|---|---|
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| اندازه | اندازه متوسط، 320 * 200 * 460 میلی متر، 76 * 20 * 26 سانتی متر، 37.5 * 29 * 10 سانتی متر |
| ابعاد | 186*80*40 میلیمتر (L*W*H) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.5 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | 5-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ لیتیوم 3500 میلی آمپر |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC، با آداپتور AC |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5% تا 95% |
| اندازه بسته | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| وزن ناخالص | 20 گرم |
| پوشش موثر (شعاع محافظ) | 2 تا 10 متر |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V 12V |
| باتری داخلی | 2500 میلی آمپر بر ساعت |
| ابعاد دستگاه | 113×60×31 میلی متر |
| رطوبت عملیاتی | 5٪ - 95٪ |
| وزن خالص | 0.5 کیلوگرم |
|---|---|
| شعاع محافظ | 5-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد | 186 × 80 × 40 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ لیتیوم 3500 میلی آمپر |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| محدوده جنجال | شعاع 20-50 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 160 وات |
| ابعاد | 830*370*240 میلی متر |
| وزن | 7.3 کیلوگرم (واحد)، 18 کیلوگرم (بسته) |
| عمر باتری | 30-40 دقیقه |
| نام | جمر سیگنال دستی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 40 وات |
| باتری | +24V/5AH LiFe PO4 |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| ابعاد جعبه داخلی | 450×350×300 میلی متر |