| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Waga | 30 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 500 wat |
| Zasilanie | AC220V lub DC 28V |
| Zużycie energii | 2400 W. |
|---|---|
| Waga gospodarza | 86 KG |
| Wymiary hosta | 625×500×700 mm (dł.×wys.×szer.) |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Moduł LDMOS LORA |
| Częstotliwość | 720-1020 MHz |
| Woltaż | 28-32 V |
| Moc | 100 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 1,2 GHz |
| napięcie robocze | Prąd stały 24-32V |
| Rozmiar | 29,7*131*15,5 mm |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 2100-2800 Hz |
| napięcie robocze | Prąd stały 24-32V |
| Rozmiar | 29,7*131*15,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Częstotliwość | 900MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Rozmiar | 20X10X5cm |
| Osiągać | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Kolor | niebieski, czarny, biały, srebrny/złoty, złoty |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |
| Moduły na jednostkę | 13 |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1300 watów |
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Zdalne sterowanie | Przewodowy włącznik/wyłącznik |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Zakres częstotliwości | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Napięcie robocze | 12-20V |
| Moc wyzwalacza wejściowego | Min.: 3 dBm Maks.: 27 dBm |
| Obecnie zaopatrzenie | 1,8 A przy wyjściu 35 dBm 12 V |
| Rozmiar skorupy | 117*58*16(mm) |