| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 30 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 500 watt |
| Voeding | AC220V of DC28V |
| Stroomverbruik | 2400W |
|---|---|
| Hostgewicht | 86KG |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Productnaam | LDMOS LORA-module |
| Frequentie | 720-1020MHz |
| Spanning | 28-32V |
| Stroom | 100W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 1,2 GHz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 2100-2800 Hz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 900 MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Maat | 20x10x5 cm |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | blauw, zwart, wit, zilver/goud, goud |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Modules per eenheid | 13 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Input triggervermogen | Min: 3 dBm Max: 27 dBm |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Shell-grootte | 117*58*16 (mm) |