| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 150W-200W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Naam | RF-breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 160*100*18,8mm |
| Netto gewicht | 500g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
| Frequentie | 700-1000 MHz (aanpasbaar) |
| Bedrijfsspanning | 32V |
| Stroom | 100W |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-UAV module |
| Werkende bandbreedte | 2000MHz |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% ~ 95%, geen condensatie |
| In band fluctuatio | ≤3.0db |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 1500-2500MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |