| Model Number | U-43PAG-FOR |
|---|---|
| Brand Name | UND |
| Type | 5G Signal Booster |
| Place of Origin | China |
| Network | Wireless LAN |
| Coverage | 800-1500 sqm |
| Antennas | 2x8.0dbi omnidirectional antennas |
| Gain | 70.0db |
| Output Power Downlink | 23dBm±2dBm |
| Output Power Uplink | 30±1dBm |
| Optical Output Power | -9dBm~-3dBm ±1dB tolerance |
| Connector Number | 4/Donor 4/Remote |
| ALC | Input power increase 20dB |
| Maximum Fiber Distance | Support 20KM long distance |
| Frequency | 700/850/900/1700/1800/1900/2600MHz (customize tri band) |
| Transport Package | Neutral Packing |
| Cooling | Heatsink Convection Cooling |