| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| OEM | beschikbaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 300 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| OEM | Beschikbaar |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |