| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Main Highlights | Jammer |
| Application | Security Equipment |
| Function | Drone Jammer |
| Trademark | OEM Available |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Net Weight | Packing Weight:80KG |
| Product Size | 1800*560*430mm |
| Total Output Power | 700W-5800W |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Trademark | OEM Available |
| Funtion | Counter Uav/Drone System |
| Origin | China |
| Specification | Integrated Solution |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Name | Anti Drone Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 200W |
| Frequency | 2.4G 2400-2485MHz |
| Operating Temperature Range | -20°C To +65°C |
|---|---|
| Charging Time | 5 Hours |
| Operational Power | 90-260V AC Or 12/24V DC |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Antenna Type Options | Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Specification | Prison Jammer |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Azimuth 360 Degree; Full Airspace |
| Origin | China |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Function | Detector, Tracking, Jammer |
|---|---|
| Detection | Radar |
| Trademark | Customized |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |