| Detection | Radar |
|---|---|
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Trademark | WaveSonics |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Origin | China |
| Specification | 200kgs |
|---|---|
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Azimuth 360 Degree; Full Airspace |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Trademark | WaveSonics |
| Trademark | WaveSonics |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Radar Detection | 1km/3km/5km |
|---|---|
| Specification | 200kg |
| Origin | China |
| RF Jamming | Omnidirectional & Directional |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Detection Range | 5km (radius) |
|---|---|
| Power Supply | 220V AC, Compatible With Fixed Power Or UPS Systems |
| Voltage Range | AC 100V-240V |
| Power Consumption | 15W |
| Dimensions | L 410 * W 330 * H 190mm |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Function | Detection+Tracking+Jamming |
| Production Capacity | 100Piece/Year |
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Detection Radius | Up To 3 Kilometers In Diameter |
|---|---|
| Function | Detection/sensor |
| Working Time | 7*24H Continuous Operation |
| Weight | 14kgs |
| Warranty | 1Year |