| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Specification | Prison Jammer |
|---|---|
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Application | Conference Center |
|---|---|
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Neutralization | RF Jammer |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Origin | China |
| Detection Frequency | 300MHz~6GHz |
|---|---|
| Detection Altitude | 0-1200m |
| Detection Radius | 5km (subject To Variation Depending On Environment And Drone Model) |
| Detection Power Consumption | ≤100W |
| Jamming Range | Horizontal: 360°; Vertical: -90° To +90° |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Trademark | WaveSonics |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Origin | China |
| Specification | Azimuth 360 Degree; Full Airspace |
| Coverage | 360° |
|---|---|
| Data Rate | 3-7 Seconds |
| Voltage Range | AC 100V-240V |
| Power Consumption | 15W |
| Detection Range | 5km (radius) |
| Operating Humidity | 30% - 95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Dimensions | 385 × 307 × 180mm |
| Power Consumption | 600W |
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Application | Communication Electronic Products |
|---|---|
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 100Piece/Year |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | Integrated Solution |