| Working Mode | Pulse Doppler |
|---|---|
| Working Frequency | S Band (5 Operating Frequency Points) |
| Maximum Detection Range | 4-6 Km (Drones RCS≈0.01 Square Meter) |
| Detection Speed | 0.5m/s ~ 45m/s |
| Power Supply | AC 220V |
| Maximum Detection Range | 4-6 Km (Drones RCS≈0.01 Square Meter) |
|---|---|
| Working Frequency | S Band (5 Operating Frequency Points) |
| Minimum Detection Range | ≤ 100m |
| Detection Speed | 0.5m/s ~ 45m/s |
| Power Supply | AC 220V |
| Frequency | 1.2-1.8 GHz |
|---|---|
| Coverage | Azimuth: 360° / Vertical: 40° |
| Detection Speed | 1 M/s - 75 M/s |
| Minimum Detection Distance | ≤ 150m |
| Power Supply | AC 200-240V |
| Detection Speed | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| Minimum Detection Range | ≤ 100m |
| Working Frequency | S Band (5 Operating Frequency Points) |
| Working Mode | Pulse Doppler |
| Power Supply | AC 220V |
| Max Detection Target Number | 200 |
|---|---|
| Power Supply | AC200-AC240 |
| Detection Speed | 1m/s-75m/s |
| Coverage | Azimuth 360° / Vertical 40° |
| Min Detection Distance | ≤150m |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Range | 1-10km (varies Due To Environment And Drone Model) |
| Work Mode | RF Sensing,Protocol Cracking |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Range | 1-10km (varies Due To Environment And Drone Model) |
| Work Mode | RF Sensing,Protocol Cracking |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Range | 1-10km (varies Due To Environment And Drone Model) |
| Work Mode | RF Sensing,Protocol Cracking |
| Power Consumption | 1000W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Main Engine Weight | 45Kg |
| Protection Level | IP40 |
| Supply Voltage Range | 9-36V |