| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 5-10 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Tüketimi | ≤ 200W |
| Boyut | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Çalışma Modu | Nabız Doppleri |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Veri Hızı | Arama: ≤ 2s |
| Güç Tüketimi | ≤ 200W |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Çalışma Modu | Nabız Doppleri |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Ağırlık | ≤ 60kg (PTZ dahil) |
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyut | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Maksimum Tespit Hedefi Sayısı | 200 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Algılama Hızı | 1m/s-75m/s |
| Kapsam | Azimut 360° / Dikey 40° |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Kapsam | Azimut: 360° / Dikey: 40° |
| Algılama Hızı | 1m/sn - 75m/sn |
| Minimum algılama mesafesi | ≤150m |
| Maksimum Tespit Hedefleri | 200 |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Kapsam | Azimut: 360° / Dikey: 40° |
| Algılama Hızı | 1 m/sn - 75 m/sn |
| Minimum algılama mesafesi | ≤ 150 m |
| Güç Kaynağı | AC 200-240V |
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Çalışma Modu | Nabız Doppleri |
| Güç Kaynağı | AC 220V |