| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Frequentie | 1800MHz |
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Gewicht | 0,6 kg |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Type | Tri-band booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, 5G, GSM |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Type | Tri-band booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Dekkingsgebied | 1500-2500 m² |
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Verdienen | 70,0 dB |
| Dekkingsgebied | 1500-2500 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Verdienen | ≥70db |
| Antennes | 5 dBi |
| Netwerkverenigbaarheid | 3G, 4G |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Automatische aanwinstencontrole | >31dB |
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Verdienen | 70db |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Type | 4G Signal Booster |
| Dekkingsgebied | 100-700m² |
| Afmetingen | 118×91×30mm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Frequentie | 1800MHz |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 70db |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Frequentie | 900/2100 MHz |
| Gewicht | 1 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Frequentiebanden | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Afmetingen | 460 × 350 × 163 mm |