| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Ondersteunde netwerken | 2G, 3G, 4G. |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Frequentiebereik | 1800/2100 MHz |
| Gewicht | 1 kg |
| Gewicht | 0,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 118×91×18mm |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Verdienen | 70db |
| 70db | 500-1000 m² |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkondersteuning | 2G, 3G, 4G. |
| Systeemwinst | 90db |
| Frequentiebereik | 900/1800/2100MHz |
| Gewicht | 30 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerk | 2G, 3G, 4G |
| Verdienen | 90,0 dB |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz |
| Uitgangsvermogen | 37DBM |
| Type | 3G signaalversterker |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Dekkingsgebied | 300-500 m² |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Verdienen | 75 dB ± 2 dB |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Versterker winst | 80db |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekking | 500-1000 m² |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Maat | 224*170*65mm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Verdienen | 75db |
| Afmetingen | 224×170×65 mm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | Zwart, wit |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Handmatige versterkingsregeling | 31dB / 1dB stap |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Afmetingen | 189 × 268 × 58 mm |