| Τύπος | Gps Tracker, Έλεγχος συχνότητας, UAV jammer |
|---|---|
| Εγγύηση | 36 μήνες, 2 χρόνια, 12 μήνες, 3 χρόνια, 1 χρόνια |
| Εφεδρική μπαταρία | 500mAh, μπαταρία λιθίου, DC7.4V/850MA |
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20° έως 65°C |
| Μέγεθος σώματος | 450×450×200 χιλιοστά |
|---|---|
| Σωματικό βάρος | 17.0kg |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃~55℃ |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤240W |
| Είσοδος ισχύος | AC160V~240V |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 108w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-80 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 20-80 μέτρα |
| Μέγεθος συσκευασίας | 52×45×15 εκ |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 10 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (110-240V AC σε 24V DC) |
| Διαστάσεις | 410×310×91 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-80 μέτρα στα -75dBm |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (110 ή 220V AC-12V DC) με φορτιστή μπαταρίας αποθήκευσης αυτοκινήτου |
|---|---|
| Διαστάσεις | 460 × 238 × 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Μέγεθος συσκευασίας | 55 × 44 × 15 εκ |
| Καθαρό Βάρος | 7 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 42W |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V 12V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 2500 mA/h |
| Διαστάσεις συσκευής | 113×60×31 χιλιοστά |
| Υγρασία λειτουργίας | 5% - 95% |
| Μέγεθος συσκευασίας | 330×250×80 χιλιοστά |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 2 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| φορτιστής αυτοκινήτου | DC12V IN |
| Μήκος κεραίας | 166mm |
| Ακτίνα εμπλοκής | 3m έως 30m (20m έως 100m για drones UAV) |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W ανά μπάντα, 10W συνολικά |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V 50/60Hz έως DC 12V |
| Διαστάσεις | 145 x 95 x 45 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×38×156 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Χρόνος Εργασίας | 1,5 ώρες |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6,5 Watt |
| Ονομα | Αποκλειστήρας λήψης κινητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20 έως +55 Κελσίου |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 390×300×120 χιλιοστά |
| Μικτό βάρος | 3.75kg |