| Βάρος | 12 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση | 680 X 240 X 95mm |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220-240V/συνεχές ρεύμα 27V |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 50~150 μέτρα (-75dBm@Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -10 σε +55℃ |
|---|---|
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | ≤90% (RH) |
| Πίεση αέρα | 86~106kpa |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Είσοδος ισχύος | AC 160V-240V |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 1,5W |
| Μέγεθος συσκευασίας | 150×145×35 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (110-240V AC σε 5V USB), Φορτιστής αυτοκινήτου DC12V σε 5V USB |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 0-5 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Μονούλες παρεμβολής | 5 |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,9 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50-60Hz με προσαρμογέα DC12V |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-5 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 500 γρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Διαστάσεις | 163×85×43 χιλιοστά (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 1 κιλό |
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/4700mAh |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Βάρος | 6.2Kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 440 X 250 X 90mm |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή DC 24V |
| Τηλεχειριστήριο | 2-5 μέτρα με υπέρυθρο τηλεχειριστήριο για ON/OFF |
| Κεραία | Μήκος 380 mm |
| Μικτό βάρος | 7 κιλά ανά σετ |
|---|---|
| Διαστάσεις κουτιού | 470×420×115 χιλιοστά |
| Χρόνος λειτουργίας | 365 ημέρες συνεχής λειτουργία |
| GPS L2/L5 | 1170-1280MHz |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος AC 100-240V σε DC 12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-35 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 10,6V - 36V / 1,5A,10,6v-36v/1,5A |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Μέγεθος | 395×238×60 χιλιοστά |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10℃ σε +55℃ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
|---|---|
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10ºC έως +55ºC |
| Βάρος | 3.0KG |
| Κατανάλωση ρεύματος | 75watt |
| Μέγεθος | 44*11*3,5cm |