| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο η κύρια μονάδα, δεν περιλαμβάνει κεραίες) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατανάλωση ρεύματος | 140 W |
|---|---|
| Βάρος | 4,3KG (Βάρος συσκευασίας: 7KG) |
| Μέγεθος | 660×290×50mm |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 60 λεπτά |
| Ανοίξτε/μακριά | 3 Ανεξάρτητοι διακόπτες για κάθε μπάντα |
| Διαστάσεις | 90*40*23mm |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-15 μέτρα |
| Κεραία | 2τμχ Omni Antenna |
| Ισχύς εξόδου | 33DBM |
| Βάρος | Περίπου 0,25KG/ΤΕΜ |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 16W |
| Καθαρό Βάρος | 1,5 κιλά |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνεχής λειτουργία | Πάνω από 2,5 ώρες |
| Βάρος συσκευής | 800 γραμμάρια |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 80% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
| Δυναμικό | Δύναμη εκπομπής |
| Διαστάσεις συσκευής | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +50 ° C |
| Εγγύηση | 1 έτος από την ημερομηνία αποστολής |
| Διαστάσεις συσκευής | 113 × 60 × 31 mm |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 1-2 ώρες με πλήρη φόρτιση |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃ σε 55℃ |
|---|---|
| Βάρος σώματος | 17.0kg |
| Μέγεθος σώματος | 450×450×200 χιλιοστά |
| Υγρασία εργασίας | 35% έως 85% |
| Είσοδος ισχύος | AC 160V-240V |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 335 x 238 x 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Συνολική ισχύς | 70W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Σχετική Υγρασία Εργασίας | 80% |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 150W |
| Χρόνος Εργασίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Φάσμα εμπλοκών | 5-30 μέτρα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 έως 55 ℃ |
| Προστασία | 100% Safe VSWR over προστασία (Isolator) για κάθε μονάδα |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 50-150 μέτρα @ -75dBm |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας | 1-2 ώρες (πρόσθετες επιλογές μπαταρίας διαθέσιμες) |
| Διαστάσεις | 490 x 370 x 190 mm (Υ × Π × Β) |
| Βάρος | 14 κιλά |