| Type | GPS-tracker, frequentieregeling, UAV-stoorzender |
|---|---|
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Back -upbatterij | 500mAh, lithiumbatterij, DC7.4V/850MA |
| Kleur | Zwart, wit |
| Bedrijfstemperatuur | -20° tot 65° C |
| Lichaamsgrootte | 450×450×200mm |
|---|---|
| Lichaamsgewicht | 17.0kg |
| Werktemperatuur | -40℃~55℃ |
| Stroomverbruik | ≤240W |
| Stroominvoer | AC160V~240V |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 108w |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Jamstraal | 20-80 meter |
| Verpakkingsgrootte | 52×45×15cm |
|---|---|
| Netto gewicht | 10 kg |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110-240V AC naar 24V DC) |
| Afmetingen | 410×310×91mm (exclusief antennes) |
| Beveiligingsstraal | 10-80 meter bij -75dBm |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110 of 220V AC-12V DC) met auto-acculader |
|---|---|
| Afmetingen | 460 × 238 × 60 mm (exclusief antennes) |
| Verpakkingsgrootte | 55×44×15cm |
| Netto gewicht | 7KG |
| Totaal vermogen | 42W |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V 12V |
| Ingebouwde batterij | 2500mA/u |
| Afmetingen apparaat | 113×60×31mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% - 95% |
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 2 kg |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| auto-oplader | DC12V IN |
| Antenne lengte | 166mm |
| Jamming straal | 3m tot 30m (20m tot 100m voor UAV-drones) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W per band, 10W totaal |
| Voeding | AC 100-240V 50/60Hz tot DC 12V |
| Afmetingen | 145 x 95 x 45 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Afmetingen | 90×38×156mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 950 g |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Naam | mobiele telefoonontvanger |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -20 tot +55 Celsius |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 390×300×120mm |
| Bruto gewicht | 3.75kg |