| Ονομα | Αποκλεισμός συχνότητας κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Διαστάσεις | 220×202×60 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,75 κιλά |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 ° C έως 60 ° C |
| Παραγωγή δύναμης RF | 3 Watt |
| Ονομα | φορητό παρεμβολέα σήματος |
|---|---|
| Τύπος | εξοπλισμός παρεμβολών, Φορητό ., Θήκη, Drone ελέγχου επιστροφής με ένα κλειδί πίσω στο έδαφος ή στο |
| Μέγεθος | 746mmLx288mmHx79mmW,Προσαρμοσμένο μέγεθος,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Χρώμα | Μαύρο, Standard μαύρο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 5-25 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Ονομα | Φορητοί αποκλειστές κινητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Βάρος συσκευής | 1500g |
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 80% |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 7W |
| Δυναμικό | AC100-240V DC12V |
| Διαστάσεις | 200×133×66mm (χωρίς κεραία) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 330×250×80 χιλιοστά |
| Καθαρό Βάρος | 1,8 KG |
| Συνολική ισχύς | 24W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-30 μέτρα στα -75dBm (ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Ακτίνα εμπλοκής | 10-50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής RF | 26 Watt |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Ονομα | παρεμβολή σήματος κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Μέγεθος | 25 x 17 x 7,1 εκ |
|---|---|
| Βάρος συσκευής | 0,67 κιλά |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι 30 μέτρα, Δυνατότητα σήματος <= -75dBm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
| Πλήρη αξεσουάρ | Τέσσερις κεραίες, Καλώδιο τροφοδοσίας, Τηλεχειριστήριο, Σταθερή βάση |
| Μέγεθος συσκευασίας | 25×24×8 εκ |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 8.4W |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένο 7,4V/10000mAh |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Περιοχή μπλοκαρίσματος | 20-80m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| DC ισχύς | 24V, 15A με εσωτερική μπαταρία (2 ώρες λειτουργία) |