| Αποτελεσματικό εύρος | 1-5 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
|---|---|
| Βάρος | 500 γρ |
| Διαστάσεις | 9,5 cm × 1,9 cm × 4,5 cm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,9 Watt |
| Ονομα | Πώμα σήματος Wi-Fi |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Features2 | Επαλήθευση περιβαλλοντικού θορύβου |
| Βάρος | 45g/τεμ,≤ 45kg (6 κανάλια),30g |
| Εξουσία | 150 mA, Διαθέσιμο σε 12 V -24 V DC |
| Συνολική ισχύς | 12 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC:110/220 V DC 5V, Ηλεκτρικό Ρεύμα: 12A |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 40 μέτρα, ισχύς σήματος <= -75dbm |
| Βάρος συσκευής | 1,75 κλ |
| Μέγεθος | 21*17*6 εκ |
| Ονομα | Αποκλεισμός GPS για κινητά τηλέφωνα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-20M (κύτταρο σήμα ≤-75dBm στη θέση) |
| Μπαταρία | 7,4V 4500mAh ενσωματωμένο, 1,5-3 ώρες λειτουργία μετά από φόρτιση 3 ωρών |
| Διαστάσεις | 170×100×50 mm (255 mm με κεραίες) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2watt |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Αποτελεσματικό εύρος | 2-20M (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Καθαρό Βάρος | 2,2 KG |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 28W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-25 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Διαστάσεις | 200×133×66mm (χωρίς κεραία) |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/12000mAh |
| Ονομα | Jammer σημάτων Wifi |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαστάσεις | 80 x 40 x 185 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,7 κιλά |
| Συχνότητα | 5,8 GHz και 2,4 GHz, 3 μπάντες (1W ανά μπάντα, Σύνολο 3W) |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Περιοχή μπλοκαρίσματος | 20-80 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Διαστάσεις | 300×200×150mm |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 90×50×15 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Ονομα | φορητό παρεμβολέα σήματος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαστάσεις | 145 x 80 x 45 mm |
| Βάρος | 1,0 κλ |
| Χρόνος Εργασίας | 3,0+ ώρες με μπαταρία Ni-MH 8000mAH |