| Effectief bereik | 1-5 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Afmetingen | 9,5 cm × 1,9 cm × 4,5 cm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,9 Watt |
| Naam | Wifi-signaalstopper |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Features2 | Verificatie van omgevingsgeluid |
| Gewicht | 45 g/stk, ≤ 45 kg (6 kanalen), 30 g |
| Stroom | 150 mA, Beschikbaar bij 12 V -24 V DC |
| Totaal vermogen | 12 watts |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom: 110/220 V DC 5V, elektrische stroom: 12A |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter, signaalsterkte <= -75dbm |
| Apparaatgewicht | 1,75 kg |
| Maat | 21*17*6 cm |
| Naam | GPS-blocker voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Jamming Range | Straal 1-20M (cellulair signaal ≤-75dBm op locatie) |
| Batterij | 7,4 V 4500 mAh ingebouwd, 1,5-3 uur gebruik na 3 uur opladen |
| Afmetingen | 170×100×50 mm (255mm met antennes) |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 watt |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Effectief bereik | 2-20M (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Netto gewicht | 2,2 kg |
|---|---|
| Totaal vermogen | 28W |
| Beveiligingsstraal | 2-25 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Afmetingen | 200×133×66mm (zonder antenne) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
| Naam | De Stoorzender van het Wifisignaal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 80 x 40 x 185 mm |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Frequentie | 5,8 GHz en 2,4 GHz, 3 banden (1 W per band, totaal 3 W) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 90×50×15mm (L×B×H) |
|---|---|
| Netto gewicht | 0,32 kg |
| Totaal vermogen | 0,5 W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Beveiligingsstraal | 5-10 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 145 x 80 x 45 mm |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Werktijd | 3,0+ uur met Ni-MH-batterij 8000mAh |