| Συνολική ισχύ εξόδου | 10 watt |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 2 - 40 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Βάρος | 2,8 KG |
| Μέγεθος | 210*170*50 χλστ |
| WIFI | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Βάρος | 3 κιλά |
| Μέγεθος | 363*137*42 χλστ |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Υγρασία | 5% - 95% |
|---|---|
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 60 Watt |
| Μέγεθος | 278*137*42 χλστ |
| Τροφοδοτικό | Δυνατότητα ανάφλεξης |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 12V 4ah |
| Απόσταση αναφοράς | 10-15 μέτρα (ανάλογα με την τοπική ισχύ του σήματος WiFi) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 15W |
| Βάρος | 0,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Βάρος | 850G |
| Διαστάσεις | 78x34x138mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Διαστάσεις (L × W × H) | 320×120×430 χλστ |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Αριθμός κεραιών | 6 |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Ονομα | Wifi Bluetooth Signal Jammer |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC |
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 μέτρα στα -75dBm |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/4700mAh |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου ((W) | 100W |
|---|---|
| Αναλογία εμπρός-πίσω ((dB) | ≥20-30 |
| Μπαταρία | 1-2 ώρες χρόνου εργασίας |
| Σύνολο | 86W |
| Βάρος | 9,6 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×50×15 χιλιοστά (μήκος × πλάτος × ύψος) |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Ονομα | Jammer σημάτων Wifi |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 52×45×15 εκ |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-80 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Διαστάσεις | 320×310×91 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |