| Συνολική ισχύ εξόδου | 200W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |
| Βάρος | 24 κιλά |
| Διαστάσεις | 520 × 300 × 250 χιλιοστά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Ακτίνα αναχαίτισης | 10-50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Διαστάσεις | 330×280×120 χλστ |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 5m-30m (ανάλογα με την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Μέγεθος | 320×240×60 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 24V/5200mAh |
| Διαστάσεις | 200x133x66mm (χωρίς κεραία) |
| Συνολική ισχύς | 37W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Διαστάσεις | 520×230×200 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 7 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-150 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Συνολική ισχύς | 80-100W |
| Διαστάσεις | 45×24×8,5 εκ |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 24V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 60W |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 20-50m (εξαρτάται από την τοπική ένταση του σήματος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Στυλ | Μόδα, τσάντα κορδονιού, λουράκι λαιμού, γάντζος αυτιού, προσαρμοσμένη θήκη παρεμβολής/μπλοκαρίσματος |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Στυλ | Μαγιό, Swim Jammer, Μπικίνι, πουκάμισο προστασίας από τον ήλιο, μπλούζα σουτιέν συν στρινγκ με κορδό |
|---|---|
| Χρώμα | Όπως οι εικόνες παρουσιάζουν |
| Σχέδιο | Σχέδια OEM, Ζητήστε από τους σχεδιαστές να κάνουν νέο σχέδιο σκίτσων, Εκτύπωση λουλουδιών, Προσαρμόσ |
| Μέγεθος | M,XL,L,S,XXS |
| Συσκευασία | 1 pc/Opp Bag, Opp Bag, αιτήματα πελατών, 1 set/Opp Bag |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 80% |
| Βάρος συσκευής | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις συσκευής | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Βάρος προϊόντος | 0,6 kg |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6000 mAh / 12 V (3 * 2000 mAh) |
| Επίδραση προστατευτικών καλυμμάτων | > 80% |
| Μέγεθος προϊόντος | 142*74*29 χλστ |
| Ρεύμα λειτουργίας | 0,3α |