| Naam | Frequentieblokkering mobiele telefoon |
|---|---|
| Afmetingen | 220×202×60mm |
| Gewicht | 0,75 kg |
| Opslagtemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Rf-machtsoutput | 3 Watt |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Stroomverbruik | 25 Watts |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | straal van 5-25 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Naam | Draagbare mobiele telefoonblokkers |
|---|---|
| Apparaatgewicht | 1500g |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Totaal uitgangsvermogen | 7W |
| Spanning | AC100-240V DC12V |
| Afmetingen | 200×133×66mm (zonder antenne) |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
| Netto gewicht | 1,8 kg |
| Totaal vermogen | 24W |
| Beveiligingsstraal | 2-30 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Jamming straal | 10-50 meter (signaalsterkte en omgevingsafhankelijk) |
|---|---|
| Rf-Outputmacht | 26 Watt |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Naam | signaalstoorzender van mobiele telefoon |
|---|---|
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Maat | 25 x 17 x 7,1 cm |
|---|---|
| Apparaatgewicht | 0,67 kg |
| Beveiligingsstraal | Tot 30 meter, signaalsterkte <= -75 dBm |
| Stroomverbruik | 25 Watts |
| Volledige accessoires | Vier antennes, voedingskabel, afstandsbediening, vaste montage |
| Verpakkingsgrootte | 25×24×8cm |
|---|---|
| Totaal vermogen | 8.4W |
| Batterij | Ingebouwde 7,4 V/10000 mAh |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gelijkstroom | 24V, 15A met interne batterij (2 uur werking) |