| Totaal uitgangsvermogen | 10 watt |
|---|---|
| Stallingsbereik (radius) | 2 - 40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Maat | 210*170*50mm |
| WIFI | 2400-2500 MHz |
|---|---|
| Gewicht | 3KG |
| Maat | 363*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Gewicht | 2,5 kg |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Stroomverbruik | 60 watts |
| Maat | 278*137*42mm |
| Voeding | AC110~240V 50/60Hz |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 12V 4ah |
| Verwijzingsafstand | 10-15 meter (afhankelijk van lokale WiFi-signaalsterkte) |
| Stroomverbruik | 15W |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | Wifi Bluetooth-signaalstoorzender |
|---|---|
| Voeding | Adapter 50-60 Hz wisselstroom |
| Totaal vermogen | 5.6w |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75dBm |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/4700mAh |
| Maximaal invoervermogen ((W) | 100W |
|---|---|
| Voor-achterverhouding ((dB) | ≥20-30 |
| Batterij | 1-2 urenwerktijden |
| Totaal | 86W |
| Gewicht | 9,6 kg |
| Netto gewicht | 0,32 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90×50×15mm (lengte x breedte x hoogte) |
| Totaal vermogen | 0,5 W |
| Beveiligingsstraal | 5-10 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Continue werking | Ongeveer 2 uur |
| Naam | De Stoorzender van het Wifisignaal |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 52×45×15cm |
| Beveiligingsstraal | 10-80 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Afmetingen | 320×310×91mm (exclusief antennes) |