| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 σε +50°C |
|---|---|
| Βάρος | 50 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 27V |
| Ισχύς εξόδου | 600W |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά (Μ×Υ×Π) |
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 7,5 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 460 * 238 * 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 42W, 1-3W ανά μπάντα |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Τροφοδοτικό | AC 110V ή 220V έως DC 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Μικτό βάρος | 2 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V 8A) |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-30 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Εργασιακό περιβάλλον | -25°C έως 50°C |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | IP55 (αδιάβροχο) |
| Βάρος υποδοχής | Μέγιστο βάρος 35 κιλά |
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, εργαστηριακές δοκιμές/σήμα jammer, σήμα jammer, συνέδριο, έλεγχος drone από GPS/Galileo/ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 850G |
| Διαστάσεις | 78x34x138mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Διαστάσεις | 126x76x35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 650g |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 200W |
|---|---|
| Σειρά παρέμβασης | 1500-3000 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V / DC24V |
| Χρόνος φόρτισης | 3-4 ώρες |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 24V 40A |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε +65°C |
|---|---|
| Αντίσταση | IP52 |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5% -95% μη συμπύκνωση |
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, εργαστηριακές δοκιμές/σήμα jammer, σήμα jammer, συνέδριο, έλεγχος drone από GPS/Galileo/ |
| Απόσταση ελέγχου | 1000 μέτρα,>500μ |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Αποτελεσματικό εύρος | 2-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Επιλογές τροφοδοσίας | Μετασχηματιστής AC (DC12V) και ενσωματωμένη μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Ισχύς εξόδου | 125W |
|---|---|
| Διάσταση | 410 x 240 x 100 mm |
| Βάρος | 6 κιλά |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Ανεμιστήρες ψύξης | 3pcs |