| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Gewicht | 24 kg |
| Afmetingen | 520 × 300 × 250 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Onderscheppingsradius | 10-50 meter (signaalsterkte en omgevingsafhankelijk) |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Afmetingen | 330×280×120 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Jamming straal | 5m-30m (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Maat | 320×240×60mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Voeding | Adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/24 V DC) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V/5200mAh |
| Afmetingen | 200x133x66mm (zonder antenne) |
| Totaal vermogen | 37W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Afmetingen | 520×230×200mm (exclusief antennes) |
|---|---|
| Netto gewicht | 7KG |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Totaal vermogen | 80-100W |
| Afmetingen | 45×24×8,5cm |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Energieverbruik | 60W |
| Jamming Range | 20-50m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Mode, tasje met trekkoord, nekband, oorhaak, op maat gemaakte gsm-signaalstoorzender / blocker-zakje |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Stijl | Zwembroek, zwembroek, bikini, zonwerend shirt, bh-topje en string met trekkoorden |
|---|---|
| Kleur | Zoals de Beelden tonen |
| Ontwerp | OEM-ontwerpen, laat ontwerpers een nieuw schetsontwerp maken, bloemenprinten, aanpasbare, aangepaste |
| Maat | M,XL,L,S,XXS |
| Verpakking | 1pc/Opp Zak, Opp Zak, verzoeken van de klant, 1set/Opp Zak |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +50°C |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Apparaatgewicht | 800 g |
| Afmetingen apparaat | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Productgewicht | 0,6 kg |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6000mAh / 12V (3 * 2000mAh) |
| Beveiligingseffect | > 80% |
| Productgrootte | 142*74*29mm |
| Werkende stroom | 0,3a |