| Bedrijfstemperatuur | -10 aan +50°C |
|---|---|
| Gewicht | 50KG |
| Voeding | AC110-240V, DC27V |
| Uitgangsvermogen | 600W |
| Afmetingen | 592×395×265mm (L×H×B) |
| Productgewicht | Ongeveer 7,5 kg |
|---|---|
| Productgrootte | 460 * 238 * 60 mm (exclusief antennes) |
| Uitgangsvermogen | Totaal 42W, 1-3W per band |
| Jamstraal | 2-40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Voeding | AC 110V of 220V naar DC 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bruto gewicht | 2 kg |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V 8A) |
| Jamming straal | 5-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Werkomgeving | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP55 (regenbestendig) |
| Hostgewicht | Maximaal 35 kg |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Effectief bereik | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Werktijd | 1-2 uur |
| Afmetingen | 126x76x35mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 650 g |
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Interferentiewaaier | 1500-3000 meter |
| Voeding | AC100-240V / DC24V |
| Oplaadtijd | 3-4 uur |
| Ingebouwde batterij | 24V 40A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| Weerstand | IP52 |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Effectief bereik | 2-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Stroomopties | AC-adapter (DC12V) en ingebouwde batterij |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Uitgangsvermogen | 125W |
|---|---|
| Dimensie | 410 x 240 x 100 mm |
| Gewicht | 6kg |
| Garantie | 12 maanden |
| Ventilatoren | 3 stks |