| Gewicht | 7,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Voeding | AC 100-240V en 12V kabel naar autoaccu (300 mm lengte) |
| Totaal uitgangsvermogen | 38W |
| Jamming Range | Tot 40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Impedantie | 50 ohm |
|---|---|
| Verdienen | 2-3dBi |
| Max. Stroom | 50 W |
| Kleur | Zwart |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antenne) |
| Voeding | AC-adapter 50 tot 60 Hz, (AC110 of 240V-DC27V) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Totaal vermogen | 400W |
| Naam | USB GPS Jammer |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% tot 95% |
| Afmetingen verpakking | 68(L) × 20(B) × 10(H) mm |
| Voedingsspanning | Gelijkstroom 3,7-6V |
| Effectieve dekkingsradius | 2 tot 10 meter |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Bruto gewicht | 8 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal vermogen | Totaal vermogen |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan +60°C |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% tot 95% |
| Pakketgrootte | 68(L) × 20(B) × 10(H) mm |
| Bruto gewicht | 20G |
| Effectieve dekking (afgeschermde straal) | 2 tot 10 meter |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Maat | 370*140*51mm |
| Gewicht | 4.0KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 19 Watt |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Maat | 363*137*42mm |
|---|---|
| Stroomverbruik | 75watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstijd | 24 uur continu |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 62x30x118mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Maat | 140*65*22mm |
|---|---|
| Sluitingsstroom | 60uA |
| Uitgangsspanning | 5V/1000mA |
| Batterijcapaciteit | 4000mAH/3.6V |
| Anti-registreert richting | 300° (max.) |