| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 165×96×46mm (exclusief antenne) |
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Totaal vermogen | 8.4W |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/10000mAh |
| Naam | Draagbare GPS-stoorzenders |
|---|---|
| Afmetingen | 220 x 140 x 70 mm (alleen hoofdeenheid) |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Werktijd | 2,5 uur |
| Batterij | 4000mA/H Ingebouwd |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 650 g |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Totaal uitgangsvermogen | 10 watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC5V/8A |
| Stroomverbruik | 30 watts |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Naam | Drone detectiesystemen |
|---|---|
| Detectie en identificatie van dronetypes | Drones uit de DJI-serie, FPV's, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello-drones enz. |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 ~ 10KM |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Pakketgrootte | 450 × 235 × 95 mm |
| Gewicht | Netto 6kg |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm |
|---|---|
| Voeding | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Jamming straal | 1-10 meter |
| Gewicht | 0,24 kg |
| Afmetingen | 97×48×18mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Gewicht | 4,5 kg |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Maat | 510*380*9.5mm |
| Voeding | AC-adapter (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Jamming straal | 10 m-60 m |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Bedrijfstijd | Continue werking |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Werktijd van de batterij | 45-70 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 192W |
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 700*680*30mm |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |