| Διαστάσεις | 90×50×15mm (μήκος×πλάτος×ύψος) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Βάρος | 1 κιλό μεικτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-20 m (εξαρτάται από την τοπική ένταση του σήματος) |
| Φόρτιση | 4 ώρες πλήρης φόρτιση, 1-2 ώρες χρόνος εργασίας |
| Διαστάσεις | 132x80x40mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 13 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Μέγεθος | 278*137*42 χλστ |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 12W (0,7W ανά μπάντα) |
| Ράδιο κάλυψης | 2-20 μέτρα στα -75dBm (διαφέρει ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7,4V/12000mAh επαναφορτιζόμενη |
| Διαστάσεις | 280×130×46 χιλιοστά (συμπεριλαμβανομένης της κρυφής κεραίας) |
| Ονομα | Τηλεφωνικά Jammers κελί φυλακής |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20 έως +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 26 Watt |
| Ονομα | Τηλεφωνικά Jammers κελί φυλακής |
|---|---|
| Μέγεθος | 25 x 17 x 7,1 εκ |
| Βάρος συσκευής | 0,67 κιλά |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι 30 μέτρα, Δυνατότητα σήματος <= -75dBm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
| Ονομα | Φορητό GPS Blocker |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10-+50℃ |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Διάσταση συσκευής | 135×77×35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 650g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
| Διαστάσεις | 350 mm × 150 mm × 40 mm |
| Βάρος | 2 κιλά |
| Υγρασία | 30%-95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Βάρος | 2 κιλά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |
| Διαστάσεις | 350 mm × 150 mm × 40 mm |
| Αξεσουάρ | Εγχειρίδιο χρήσης, Βίδες στερέωσης |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220-240V/συνεχές ρεύμα 27V |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 50~150 μέτρα |
| Βάρος | 11 κιλά |
| Διαστάσεις | 560 x 235 x 95 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |