| Afmetingen | 90×50×15mm (lengte×breedte×hoogte) |
|---|---|
| Netto gewicht | 0,32 kg |
| Totaal vermogen | 0,5 W |
| Beveiligingsstraal | 5-10 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Continue werking | Ongeveer 2 uur |
| Gewicht | 1KG bruto |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Opladen | 4 uur volledig opladen, 1-2 uur werktijd |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 12W (0,7W per band) |
| Beschermingsradius | 2-20 meter bij -75 dBm (varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Ingebouwde batterij | 7,4V/12000mAh oplaadbaar |
| Afmetingen | 280×130×46mm (inclusief verborgen antenne) |
| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -20 tot +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Rf-Outputmacht | 26 Watt |
| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Maat | 25 x 17 x 7,1 cm |
| Apparaatgewicht | 0,67 kg |
| Beveiligingsstraal | Tot 30 meter, signaalsterkte <= -75 dBm |
| Stroomverbruik | 25 Watts |
| Naam | Draagbare GPS-blocker |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10-+50℃ |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Apparaatafmeting | 135×77×35mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 650 g |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Afmetingen | 350 mm × 150 mm × 40 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% (niet-condenserend) |
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% (niet-condenserend) |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
| Afmetingen | 350 mm × 150 mm × 40 mm |
| Accessoires | Gebruikershandleiding, Montageschroeven |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
|---|---|
| Jamming Range | Straal 50~150 meters |
| Gewicht | 11 kg |
| Afmetingen | 560 x 235 x 95 mm |
| Garantie | 1 jaar |