| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Κεραία | Μήκος 380 mm |
| Διαστάσεις | 330×238×60 χιλιοστά |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 10-40 μέτρα (-75dBm) |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-25 μέτρα στα -75dBm |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Χρόνος λειτουργίας | Πάνω από 3 ώρες συνεχόμενα |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ακτίνα τηλεχειριστηρίου | 100-500 μέτρα (PCB-2046-CR) |
| Ακτίνα κινητού τηλεφώνου | 20-50 μέτρα (-75dBm@όλως κατευθυνόμενες κεραίες) |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC24V |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 103W, 5-10W ανά μπάντα |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 10-100 μέτρα |
| Χρώμα | Λευκό / Ασημένιο |
| Μέγεθος προϊόντος | 380×280×130 χιλιοστά (εκτός κεραίας) |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 163×85×43 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | 1 έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Διαστάσεις | 450 × 238 × 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 7 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 52W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-60 μέτρα στα -75dBm (ακτίνα σήματος VHF/UHF περίπου 10 μέτρα) |
| Μικτό βάρος | 8.0kg |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
|---|---|
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
| Ονομα | Διακόπτες σήματος GPS |
|---|---|
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 7,5 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 460 x 238 x 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220V έως DC12V |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Μέγεθος | 330×280×120 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 26 Watt |