| Τροφοδοτικό | AC110~DC28V |
|---|---|
| Περιοχή προστατευτικών καλυμμάτων | 30-200M (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 50W |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Διαστάσεις | 220×115×110 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
| Διαστάσεις | 740×510×350mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz (110 ή 240 V AC-27V DC) |
| Καθαρό Βάρος | 70 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 350 W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 300-1000 μέτρα στα -75dBm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
|---|---|
| Βάρος | 21 κιλά |
| Διαστάσεις | 385×307×180 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC έως +65ºC |
| Φάσμα εμπλοκών | 500m έως 2000m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6,5 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 90x38x156mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-30M ανάλογα με την ισχύ του σήματος |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 4300mAh |
| Χρόνος Εργασίας | 1,5 ώρες |
| Αποτελεσματικό εύρος | 10-30 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 180 W |
| Διαστάσεις | 300×200×150mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Τροφοδοτικό | Εσωτερική μπαταρία: 24V, 3500mAh; ή εξωτερική μπαταρία |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 45-70 λεπτά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 55W |
| Αντένα οθόνης | Κέρδος 10dBi |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15 watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600watt |
|---|---|
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600m ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 8 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V, DC 5V/8A |
| Πίεση αέρα | 86-106 kPa |
| Βάρος | 1.56 κιλά |
| Είσοδος ισχύος | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |