| Βάρος | 4,0 κιλά (πλήρες σετ) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 370 X 140 X 51mm |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50-60Hz με προσαρμογέα DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 18W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 40 μέτρα (η εμβέλεια ποικίλλει ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Ισχύς εξόδου | 15W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Διαστάσεις | 346×116×60 χιλιοστά |
| Βάρος | 4.0KG |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Μέγεθος προϊόντος | 44 × 11 × 3,5 εκ |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC12V |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 18W |
| Σύστημα ψύξης | Σχεδιασμός επικοινωνίας χαμηλής ισχύος |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 305 x 140 x 51 mm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| GPS L2 | 1170-1300MHz |
| Φάσμα εμπλοκών | 2-50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ενίσχυση, bluetooth, μικρόφωνο, σήμα κατά της ακτινοβολίας και θωράκισης, αδιάβροχο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Ροζ, Μαύρο, Ασημί, Μπλε |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Βάρος | 9,6 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 415mm(L) × 340mm(W) × 174mm(H) |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 30-100 μέτρα (-75dBm@ Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Λειτουργία με μπαταρία | 1-2 ώρες χρόνου εργασίας |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό AC110 ή 220-240V / DC 27V ή εξωτερικό AC110-220V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 38W |
|---|---|
| Βάρος | 7,5 κιλά |
| Διαστάσεις | 395mm x 238mm x 60mm |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V και καλώδιο μπαταρίας αυτοκινήτου 12V (μήκος 300mm) |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 40 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -22℃ έως +70℃ |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 100 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Θύρες εξόδου | 10 ζώνες συχνοτήτων |
| Συνολική ισχύς | 50W |
| Υλικό πλαισίου | κράμα αργιλίου |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
|---|---|
| Βάρος | 4.0KG |
| Μέγεθος | -10℃ σε +55℃ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 10-40 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Μικτό βάρος | 3,6 κιλά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Διαστάσεις | 350×278×98 χιλιοστά |